PRODUKCJA / SPRZEDAŻ - KOMINÓW ZE STALI KWASOODPORNEJ WYSZKÓW

Na hali produkcyjnej posiadamy profesjonalne maszyny do produkcji i obróbki elementów ze stali kwasoodpornej i żaroodpornej. Spawamy metodą plazmową zgodnie z polskimi normami produkcyjnymi. Łączenie rur jest przygotowywane kielichowo na maszynie hydraulicznej.
 
Elementy komina kwasoodporne jedno ścienne stosuje się do domów jednorodzinny oraz w obiektach przemysłowych do pieców gazowych i olejowych, które montuje się w istniejące kominy murowane. Takie rozwiązanie zabezpiecza komin przed lasowaniem cegły, wyciekiem skroplin oraz przedostawaniem  się niebezpiecznych spalin do wnętrza budynku.
 
Elementy komina żaroodporne jedno ścienne stosuje się do domów jednorodzinny oraz w obiektach przemysłowych do pieców węglowych i kominków  montuje się je w istniejące kominy murowane. Rozwiązanie to zabezpiecza komin przed lasowaniem cegły, wyciekiem skroplin oraz przedostawaniem  się niebezpiecznych spalin do wnętrza budynku.
 
Elementy komina jedno ścienne owalne kwasoodporne i żaroodporne stosuje się do domów jednorodzinny oraz w obiektach przemysłowych do kominów murowanych prostokątnych. Rozwiązanie takie pozwala zachować pierwotny przekrój komina. Oraz zabezpiecza komin przed lasowaniem cegły, wyciekiem skroplin oraz przedostawaniem  się niebezpiecznych spalin do wnętrza budynku.
 
Elementy komina kwasoodporne turbo wykonane są z blach kwasoodpornej stosuje się je  do domów jednorodzinny oraz w obiektach przemysłowych do pieców gazowych z zamkniętą komorą spalania.
 
Elementy komina kwasoodporne dwuścienne stosuje się do pieców gazowych i olejowych do domów jednorodzinny oraz w obiektach przemysłowych rozwiązanie to można stosować także na zewnątrz bez potrzeby stawienia komina murowanego.

Kominy żaroodporne dwuścienne stosuje się do do kominków i pieców węglowych do domów jednorodzinny oraz w obiektach przemysłowych rozwiązanie to można stosować także na zewnątrz bez potrzeby stawienia komina murowanego.

>> Pobierz tutaj cennik kominów ze stali <<